top of page

vše pro naše maminky

Dárkové balíčky od A do Z

Cílem projektu je být tu pro maminky od těhotenství,

až po první školní den. Během této doby se s námi může každá maminka setkat hned 5x v podobě dárkového balíčku... 

časopis.png

Těhotenské balíčky

Ročně obdarujeme až 100 000 z Vás balíčky, či brožurami, které docení každá těhotná. Balíčky změnily svou podobu a nyní je vidíte spíše jako obsáhlý časopis s dárečkem, či dárečky, jako příbal. 

Pro čerstvé maminky 

U svých pediatrů nebo v porodnicích se můžete setkat také s našimi balíčky. Obdržíte je automaticky od svého lékaře, či sestry. Balíčky změnily svou podobu a nyní je vidíte spíše jako obsáhlý časopis s dárečkem, či dárečky, jako příbal.  Ročně se k pediatrům dostane přibližně 50 000 výtisků. 

Balíčky pro batolata

Balíčky a časopis o správném psychomotorickém vývoji Vašich dětí jsou k dostání u pediatrů. Balíčky změnily svou podobu a nyní je vidíte spíše jako obsáhlý časopis s dárečkem, či dárečky, jako příbal. 

Mikulášské balíčky 

Tyto balíčky jistě potěší každé dítě v mateřské škole, kde jej dostane od Mikuláše, Čerta a Anděla, nebo od učitelů v rámci Mikulášských oslav. Symbolika je zde zcela jasná a hlavním úkolem je: Napsat dopis Ježíškovi. Balíčky chystáme každý rok pro 20 000 dětí. 

Balíčky pro prvňáčky

V dubnu při zápisu a pak i v červnu, při pasování na prvňáčka, to je ideální čas získat balíček, který děti i rodiče lépe připraví na změny, které po létě nastanou. A tak se děti můžou těšit na dárečky a rodiče na zajímavé materiály ke čtení. Rodiče také jistě docení slevy na základní výbavu, které každé dítě potřebuje. Radost uděláme každý rok více než 20 000 dětem. 

bottom of page