top of page

O nás

Poznejte náš příběh

a staňte se jeho součástí 

193A5817a.jpg

O mně

Bára Boháčková, 

zakladatelka

Když jsem projekt zakládala, byla jsem právě na mateřské dovolené s dcerou Nicollkou a synem Dominiquem. Starší dceři byly necelé 3 roky

a já věděla, že pokud chci řídit svojí pracovní budoucnost, je ta správná chvíle. 

Po různých drobných projektech mi doslova z nebe spadl nápad na dárkové balíčky, které by dělaly radost maminkám a přitom dávaly smysl i pro dodavatele jejich obsahu. Do projektu jsem se ihned vrhla a nyní mohu říct, že se to povedlo. Celý projekt mě stál a stále stojí spoustu sil, někdy je to opravdu těžké, vždy to ale stojí za to!

Dětem je již nyní 11 a 10 let a já mohu říct, že jsme během té doby udělali radost nejméně 550 000 maminkám, které náš balíček získaly, a to je něco, co má opravdu smysl, a co za to vše stojí...

Naše poslání 

Obdarovat, potěšit, ukázat něco nového...

Posláním, a hlavním cílem našeho projektu,

je dělat radost maminkám, podpořit

je v náročných, ale krásných chvílích, a zároveň jim ukázat možnosti a novinky, které na trhu jsou. 

Maminky se s námi setkávají od zjištění svého těhotenství, až po první den, kdy jdou jejich dětičky do škol. To je opravdu dlouhá doba, přesto doslova uletí, jakoby nic. 

Každá "naše" maminka získá specifický balíček, který jí v daném životním období bude přínosem. Opravdu si vybíráme partnery, které s Vámi sdílíme a jsme velmi opatrní na Vaše soukromí. Proto jsou naše balíčky zcela nezávazné a nepotřebujeme pro jejich předání žádné Vaše kontakty, či jiné osobní údaje. 

bottom of page